عوامل موثر در قیمت کفپوش اپوکسی و پلی یورتان ، جنس و کیفیت فعلی سطح و نوع زیرسازی اجرایی، ضخامت پوشش اجرایی، متراژ اجرا و شرایط محل اجرای کفپوش میباشد.

1- جنس و کیفیت فعلی سطح و نوع زیرسازی اجرایی

به عنوان مثال تخلخل و حفره­ های موجود در سطح موادبری را گاهی تا چندین برابر افزایش یا کاهش می‌دهد. تجسم این موضوع در مورد کفپوش‌ها عینی تر است. به عنوان مثال کفپوش‌ اپوکسی و کفپوش پلی‌یورتان پیش از اجرا نیاز به زیرسازی دارند و نوع این زیرسازی به جنس و کیفیت سطح زیرین بستگی دارد. عواملی مثل تخلخل و حفره، آسیب فیزیکی، آسیب شیمیایی، آلودگی و وجود رطوبت بر زیرسازی پوشش بر روی سطح بتن اثرگذار هستند. بر روی سطوح بتنی ماله پروانه تنها کفسابی بتن انجام می‌پذیرد اما ممکن است سطوحی پیش از اجرا نیاز به ترمیم و بازسازی داشته باشند.

2- ضخامت پوشش اجرایی که بستگی به کاربری، میزان تردد، استحکام سازه و زیرسازی دارد. به عنوان مثال در مورد کفپوش‌ها، ضخامت کفپوش نقش مهمی در هزینه تمام شده پروژه دارد. قیمت کفپوش اپوکسی به کاربرد کفپوش، شرایط محل اجرا، ترافیک انسانی و تجهیزات و میزان بار اعمالی بر روی کفپوش بستگی دارد.

3- متراژ اجرا

این نکته که با افزایش متراژ کار هزینه اجرا برای هر متر مربع کاهش پیدا می‌کند امری بدیهی است. زیرا مسائلی همچون انتقال تجهیزات، ایاب و ذهاب اجرا کاران و مهندسین ناظر، زمان بری متناسب با زمان مورد نیاز برای خشک شدن لایه‌های مختلف و … هزینه‌های ثابتی در بر دارند که با افزایش متراژ به عدد بزرگتری تقسیم شده و در نتیجه قیمت اجرا را برای هر متر مربع کاهش می‌دهند.

4- شرایط محل اجرای کفپوش

عواملی مثل محل انجام پروژه، نوع تهویه، زمان مفید روزانه برای کار که از طرف کارفرمای محترم تعیین می‌شود، میزان رطوبت و دما که بر زمان خشک شدن تاثیر می‌گذارند و مکان‌هایی با دسترسی مشکل منجر به تغییر در هزینه اجرای کفپوش اپوکسی یا پوشش یا رنگ مورد نظر می‌شوند.

از این رو، هزینه خدمات ارائه شده دارای دامنه گسترده‌ای است. لذا توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر از صفر تا صد انجام پروژه از مشورت با کارشناسان اکسیرور دریغ نفرمایید.

لیست قیمت کفپوش اپوکسی و پلی یورتان

قیمت ها بر اساس 1000 مترمربع سطح و شرایط نرمال محاسبه می شود. به دلیل نوسان قیمت، لطفا برای اطمینان از قیمت دقیق با 09127043189 تماس بگیرید.

خدمات قیمت (ریال هر مترمربع) ضخامت
قیمت کفپوش اپوکسی 1 میل 600,000  1 میلی متر
قیمت کفپوش اپوکسی 1.5 میل 850,000  1.5 میلی متر
هزینه کفپوش اپوکسی 2 میل 1,050,000  2 میلی متر
قیمت کفپوش اپوکسی 3 میل 1,300,000  3 میلی متر
قیمت کفپوش پلی یورتان 2 میل 1,150,000  2 میلی متر
قیمت کفپوش پلی یورتان 3 میل 1,400,000  3 میلی متر
قیمت کفپوش اپوکسی ورزشی 1,550,000  3 میلی متر
قیمت کفپوش آنتی استاتیک 1,700,000  3 میلی متر

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 17
دفتر مرکزی : 02166302519
مشاوره با کارشناس: 09127043189
info@exiror.com
اکسیرور

شرکت اکسیرور به کوشش جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر در زمینه تولید و اجرای تخصصی انواع کفپوش‌های پارکینگی، صنعتی، آزمایشگاهی، آنتی استاتیک، ساختمانی و سه بعدی شروع به کار نمود. رنگ کفپوشی مورد استفاده در پروژه‌های مختلف این شرکت با بهترین مواد اولیه و رعایت کلیه اصول استاندارد و توجه به نکات علمی و فنی در تمامی مراحل، تولید می‌شود.