نظر به تغییر روزافزون قیمت دلار و متناسب با آن تغییر قیمت مواد اولیه، تعیین قیمت دقیق کفپوش اپوکسی دشوار است اما توجه به پارامترهای مختلف در نصب و اجرای کفپوش اپوکسی به منظور درک بهتر از متوسط هزینه کفپوش اپوکسی می­تواند موثر باشد. بنابراین پیشنهاد می­شود به منظور استعلام دقیق قیمت اپوکسی، پس از مطالعه این مقاله با کارشناسان فنی شرکت اکسیرور تماس حاصل فرمایید.

جدول لیست قیمت اپوکسی ( آپدیت سال 1400)

قیمت هر متر کفپوش اپوکسی در شرایط نرمال محاسبه می شود. به دلیل نوسان قیمت، لطفا برای اطمینان از قیمت دقیق با 09127043189 تماس بگیرید.

ردیف نوع کفپوش ضخامت اجرا متراژ در نظر گرفته شده هزینه تامین مواد و اجرا (به ازا هر متر مربع)
1 قیمت کفپوش اپوکسی دو میلیمتر بیش از 1000 متر مربع 170 هزار تومان
2 قیمت کفپوش اپوکسی سه میلیمتر بیش از 1000 متر مربع 230 هزار تومان
3 کفپوش اپوکسی آنتی استاتیک حدود چهار میلیمتر بیش از 100 متر مربع 300 هزار تومان
4 کفپوش اپوکسی سه بعدی حدود چهار میلیمتر بیش از 10 متر مربع 800 هزار تومان
5 کفپوش پلی یورتان دو میلیمتر بیش از 1000 متر مربع 200 هزار تومان
6 کفپوش پلی یورتان دو میلیمتر بیش از 1000 متر مربع 270 هزار تومان
در صورت وجود سطح کار مناسب (بتن ماله پروانه) به علت موادبری کمتر، هزینه ها تا 20 درصد کاهش خواهد یافت.
برای اطلاع از قیمت روز سایر کفپوش ها و پوشش ها از قبیل لاک شفاف اپوکسی، انواع آب بند، ضد اسید، ضد خوردگی، ضد سایش، ضد لغزش و … با ما تماس بگیرید.

جدول تخفیفات ماهیانه (سال 1400 )

خدمات قیمت هر مترمربع کفپوش اپوکسی
تامین مواد و نصب کفپوش اپوکسی تا 30% تخفیف تماس بگیرید
قیمت کفپوش اپوکسی بر روی سطح بتن بدون آلودگی تا 20% کاهش قیمت تماس بگیرید
قیمت کفپوش اپوکسی پارکینگی برای بالای 1000 متر مربع با تخفیف تماس بگیرید
قیمت کفپوش اپوکسی صنعتی برای بالای 1000 متر مربع با تخفیف تماس بگیرید
قیمت کفپوش آنتی استاتیک تا 20 درصد تخفیف
قیمت کفپوش اپوکسی سه بعدی تا 25 درصد تخفیف
قیمت کفپوش اپوکسی ساده تا 20 درصد تخفیف

تامین مواد و نصب کفپوش اپوکسی بین 100 تا 300 هزارتومان در هر مترمربع، هزینه دارد. بخش عمده ای از هزینه ها مربوط به کفسازی مناسب است که شما به عنوان صاحبخانه می توانید با انجام آن، در جهت کاهش هزینه ها گام بردارید. برای صرفه جویی در هزینه، باید سطح بتن کاملا صاف و عاری از هرگونه گرد و غبار و چربی و آلودگی باشد. صافی سطح مناسب می تواند قیمت کفپوش اپوکسی را تا 20 درصد کاهش دهد.

مورد دیگر در کاهش هزینه کفپوش اپوکسی انتخاب مواد مصرفی با کیفیت جهت اجرای کفپوش است. انتخاب مواد با کیفیت منجر به آن می شود که مقدار مواد مصرفی در اجرا تا حد بسیار زیادی کاهش یابد. این امر علاوه بر کاهش هزینه اجرا، کیفیت کفپوش اپوکسی اجرا شده روی سطح را نیز به شدت افزایش می دهد.

نکات قابل توجه در تخمین هزینه کفپوش اپوکسی

قبل از استخدام پیمانکار کفپوش اپوکسی حداقل از 3 شرکت استعلام قیمت دریافت نمایید. ممکن است قیمت کفپوش اپوکسی بین شرکت های مختلفی نوسان داشته باشد. باید در نظر داشته باشید هر شرکت هزینه های مختلف عملکردی دارد. البته نباید از کیفیت اجرا و نوع متریال مصرفی در اجرای کفپوش اپوکسی غافل شوید.

پس از استعلام قیمت سعی کنید 7-15٪ بیشتر از آنچه محاسبه نموده اید را برای الگوهای غیرمنتظره و پیچیدگی های اضافی که در حین کار ممکن است ایجاد شود در نظر بگیرید.

سعی کنید از افرادی که قبلا کفپوش اپوکسی را برای خانه یا محل کار خود اجرا کرده اند مشورت بگیرید. به یاد داشته باشید تجربه دیگران کمک شایانی به کاهش هزینه های شما و بهبود کیفیت کار شما خواهد کرد.

پیش از هر انتخاب با متخصصان شرکت فنی و مهندسی اکسیرور تماس حاصل فرمایید و قیمت های ما را با دیگر شرکت ها مقایسه فرمایید.

عوامل موثر در قیمت کفپوش اپوکسی و پلی یورتان ، جنس و کیفیت فعلی سطح و نوع زیرسازی اجرایی، ضخامت پوشش اجرایی، متراژ اجرا و شرایط محل اجرای کفپوش میباشد.

1- جنس و کیفیت فعلی سطح و نوع زیرسازی اجرایی

به عنوان مثال تخلخل و حفره­ های موجود در سطح موادبری را گاهی تا چندین برابر افزایش یا کاهش می‌دهد. تجسم این موضوع در مورد کفپوش‌ها عینی تر است. به عنوان مثال کفپوش‌ اپوکسی و کفپوش پلی‌یورتان پیش از اجرا نیاز به زیرسازی دارند و نوع این زیرسازی به جنس و کیفیت سطح زیرین بستگی دارد. عواملی مثل تخلخل و حفره، آسیب فیزیکی، آسیب شیمیایی، آلودگی و وجود رطوبت بر زیرسازی پوشش بر روی سطح بتن اثرگذار هستند. بر روی سطوح بتنی ماله پروانه تنها کفسابی بتن انجام می‌پذیرد اما ممکن است سطوحی پیش از اجرا نیاز به ترمیم و بازسازی داشته باشند.

2- ضخامت پوشش اجرایی که بستگی به کاربری، میزان تردد، استحکام سازه و زیرسازی دارد. به عنوان مثال در مورد کفپوش‌ها، ضخامت کفپوش نقش مهمی در هزینه تمام شده پروژه دارد. قیمت کفپوش اپوکسی به کاربرد کفپوش، شرایط محل اجرا، ترافیک انسانی و تجهیزات و میزان بار اعمالی بر روی کفپوش بستگی دارد.

3- متراژ اجرا

این نکته که با افزایش متراژ کار هزینه اجرا برای هر متر مربع کاهش پیدا می‌کند امری بدیهی است. زیرا مسائلی همچون انتقال تجهیزات، ایاب و ذهاب اجرا کاران و مهندسین ناظر، زمان بری متناسب با زمان مورد نیاز برای خشک شدن لایه‌های مختلف و … هزینه‌های ثابتی در بر دارند که با افزایش متراژ به عدد بزرگتری تقسیم شده و در نتیجه قیمت اجرا را برای هر متر مربع کاهش می‌دهند.

4- شرایط محل اجرای کفپوش

عواملی مثل محل انجام پروژه، نوع تهویه، زمان مفید روزانه برای کار که از طرف کارفرمای محترم تعیین می‌شود، میزان رطوبت و دما که بر زمان خشک شدن تاثیر می‌گذارند و مکان‌هایی با دسترسی مشکل منجر به تغییر در هزینه اجرای کفپوش اپوکسی یا پوشش یا رنگ مورد نظر می‌شوند.

از این رو، هزینه خدمات ارائه شده دارای دامنه گسترده‌ای است. لذا توصیه می‌شود برای کسب اطلاعات بیشتر از صفر تا صد انجام پروژه از مشورت با کارشناسان اکسیرور دریغ نفرمایید.

شنبه تا پنجشنبه 8 تا 17
دفتر مرکزی : 02166302519
مشاوره : 09127043189 - 09193063056
info@exiror.com
اکسیرور

شرکت اکسیرور به کوشش جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر در زمینه تولید و اجرای تخصصی انواع کفپوش‌های پارکینگی، صنعتی، آزمایشگاهی، آنتی استاتیک، ساختمانی و سه بعدی شروع به کار نمود. رنگ کفپوشی مورد استفاده در پروژه‌های مختلف این شرکت با بهترین مواد اولیه و رعایت کلیه اصول استاندارد و توجه به نکات علمی و فنی در تمامی مراحل، تولید می‌شود.

دفتر مرکزی : 02166302519
مشاوره : 09127043189 - 09193063056
ایمیل: info@exiror.com

اکسیرور

شرکت اکسیرور به کوشش جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه‌های تهران و امیرکبیر در زمینه تولید و اجرای تخصصی انواع کفپوش‌های پارکینگی، صنعتی، آزمایشگاهی، آنتی استاتیک، ساختمانی و سه بعدی شروع به کار نمود. رنگ کفپوشی مورد استفاده در پروژه‌های مختلف این شرکت با بهترین مواد اولیه و رعایت کلیه اصول استاندارد و توجه به نکات علمی و فنی در تمامی مراحل، تولید می‌شود.